stříbrné visací náušnice s motivem květu, rhodiováno

Ručně vyrobené stříbrné náušnice (925/1000) s originálním, jemným květinovým designem. Důraz na kvalitní zpracování, dokonalost detailů

1 190 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Kód: CSJ.0001
stříbrné visací náušnice s motivem květu, rhodiováno
stříbrné visací náušnice s motivem květu, rhodiováno
Novinka Tip

Detailní popis produktu

100% ručně vyrobené náušnice ze stříbra ryzosti 925/1000. Šperk je vyroben pomocí tradičních zlatnických technik známých po staletí v jedinečném, originálním a neopakovatelném designu. Důraz je kladen na precizní čisté zpracování.

Mohou být nošeny jako každodenní doplněk nebo jako součást speciálních příležitostí. Pokud hledáte náušnice, které budou mít vlastní charakter a krásný design, tyto ručně vyráběné náušnice jsou skvělou volbou.

Náušnice jsou navrženy s pečlivostí a precizností, aby každý detail byl dokonalý a každá linie byla zpracována s maximální péčí. Výsledkem je krásný a elegantní design, který okouzlí každého, kdo na něj pohlédne.

rozměry: průměr kytičky cca 17mm, délka náušnice od ušní dírky zhruba 60mm. Broušený povrch z přední strany, zbytek lesk, rhodiováno

Náušnice s povrchovou úpravou rhodiem jsou ideální pro každodenní nošení, protože jsou odolné vůči opotřebení a udržují si svůj lesk i po mnoha letech používání.

šperk je možné nechat pozlatit (červeným či žlutým zlatem) nebo vyrobit přímo ze zlata. Je možné na zakázku také zvolit jinou velikost, délku háčku, cokoliv... 

Pro individuální úpravy či výrobu na zakázku, mne, prosím, kontaktujte přes Fler poštu

Vyrobeno zlatníkem: Marta Navrátilová

Šperk je dodáván v papírové šperkové krabičce. Pokud máte zájem o exkluzivní balení, to pravé najdete v sekci exkluzivní krabičky

Výrobek je opatřen odpovídající ryzostní značkou (pro stříbro "925", pro zlato "585" nebo "750"), výrobní značkou výrobce a státní puncovní značkou (výrobek podléhá nutnosti opatření státní puncovní značkou, pokud přesáhne váhu 3g u stříbra, resp. 0,5g u zlata)

______________________________________________________________________________________

Péče o šperky:

Aby zůstal šperk dlouho krásný, je potřeba o něj dobře pečovat. Šperky chraňte před chemickými látkami (krémy, parfémy, kosmetika). Čistěte čistou vodou a měkkým hadříkem (případně mýdlovou vodou), stříbro je možné čistit také specielním hadříkem na stříbro. Pozor na přírodní kameny, chemikálie je mohou poškodit. Uchovávejte v suchu a krabičce, případně šperkovnici - tak, aby šperky nebyly zbytečně vystavovány vlhku a světlu. Šperky nenoste při sportu, do sprchy, stejně tak nejsou vhodné na mytí nádobí či zahradničení (pokud se jedná o prsteny a náramky). Lidský pot může změnit povrchové vlastnosti kovů - i rhodiovaný šperk může při nevhodném zacházení časem tmavnout. Pokud se Vám nedaří šperk vyčistit pomocí vody, mýdla a hadříku, obraťte se na odborníky - ve zlatnictvích Vám šperky jistě odborně vyčistí.