přívěsek (Ag 925/1000, oceán jaspis)

100% ručně vyrobený přívěsek ze stříbra ryzosti 925/1000, s krásným oceán jaspisem

1 190 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: CSJ.0004
přívěsek (Ag 925/1000, oceán jaspis)

Detailní popis produktu

100% ručně vyrobený přívěsek ze stříbra ryzosti 925/1000. Šperk je vyroben pomocí tradičních zlatnických technik známých po staletí v jedinečném, originálním a neopakovatelném designu. Důraz je kladen na precizní čisté zpracování, kámen/kameny jsou pečlivě a bezpečně zasazeny pod mikroskopem.

Oceán jaspis patří do oblasti žlučník, játra, žaludek slezina. Uklidňuje a pomáhá lecos strávit (samozřejmě obrazně řečeno). Tento bílý je navíc dobrý při zvládání bolesti, zejména hlavy a kostí.

velikost kamene cca 6,3 x 2,8 cm, váha 14,11g (čistá váha stříbra 4,60g)

Vyrobeno zlatníkem: Marta Navrátilová

 

Řetízek není součástí šperku.

Šperk je dodáván v papírové šperkové krabičce. Pokud máte zájem o exkluzivní balení, to pravé najdete v sekci exkluzivní krabičky

Výrobek je opatřen odpovídající ryzostní značkou (pro stříbro "925", pro zlato "585" nebo "750"), výrobní značkou výrobce a státní puncovní značkou (výrobek podléhá nutnosti opatření státní puncovní značkou, pokud přesáhne váhu 3g u stříbra, resp. 0,5g u zlata)

______________________________________________________________________________________

Péče o šperky:

Aby zůstal šperk dlouho krásný, je potřeba o něj dobře pečovat. Šperky chraňte před chemickými látkami (krémy, parfémy, kosmetika). Čistěte čistou vodou a měkkým hadříkem (případně mýdlovou vodou), stříbro je možné čistit také specielním hadříkem na stříbro. Pozor na přírodní kameny, chemikálie je mohou poškodit. Uchovávejte v suchu a krabičce, případně šperkovnici - tak, aby šperky nebyly zbytečně vystavovány vlhku a světlu. Šperky nenoste při sportu, do sprchy, stejně tak nejsou vhodné na mytí nádobí či zahradničení (pokud se jedná o prsteny a náramky). Lidský pot může změnit povrchové vlastnosti kovů - i rhodiovaný šperk může při nevhodném zacházení časem tmavnout. Pokud se Vám nedaří šperk vyčistit pomocí vody, mýdla a hadříku, obraťte se na odborníky - ve zlatnictvích Vám šperky jistě odborně vyčistí.