zlatý náramek s diamanty - hexagon (tmavě modrá)

Zlatý náramek se 6 diamanty a pevnou nylonovou šňůrkou (tzv. paracord) se 6 diamanty, včetně certifikátu. Nastavitelná velikost, čisté a precizní zpracování

2 990 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: CSJ.0056
zlatý náramek s diamanty - hexagon (tmavě modrá)

Detailní popis produktu

Minimalistický náramek je vyroben z vysoce kvalitní nylonové šňůrky, tzv. paracord (neboli padákového lanka), která je extrémně odolná a zároveň jemná na pokožce. Jedná se o materiál, který je nejen úžasný co do pevnosti a odolnosti, ale zároveň také velmi dobře drží barvy. Zlaté symboly jsou ručně vyráběny v naší dílně, stejně tak jsou pod mikroskopem zasazeny diamanty či jiné kameny.

Náramek byl ručně vyroben s mimořádnou pečlivostí. Každému detailu byla věnována maximální pozornost, každý uzlíček je zataven pod mikroskopem, což dodává náramku velmi precizní a čistý design a zároveň dlouhou životnost. Kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni.

Náramek je vhodný pro každodenní nošení, kromě toho je velmi kombinovatelný a dobře se hodí ke spoustě jiných šperků a doplňků. Může být snadno vrstven s jinými náramky nebo kombinován s jinými stříbrnými šperky, aby vytvořil zajímavý a výrazný vzhled.

  • nylonová šňůrka o průměru 1,2mm
  • symbol hexagonu (cca 11mm i s oušky) a koncové kuličky (3mm) ze žlutého 14k zlata 585/1000, celkem cca 0,45g
  • 6 diamantů v kvalitě SI1/F (včetně certifikátu)
  • pro výrobu v jiné barvě zlata (bílé, žluté, růžové) nebo s jinou barvou šňůrky, prosím, uveďte požadavek do objednávky. Takovéto šperky na zakázku jsou vyhotoveny v termínu do 1 týdne
  • šňůrku je možné nechat za poplatek 200,- převázat (pro změnu barvy či po delším nošení)

vyrobila: Marta Navrátilová

 Náramky je možné vyrobit na zakázku v libovolné barvě šňůrky či s odlišnými symboly z drahých kovů. Díky modernímu vybavení naší dílny můžeme realizovat téměř jakékoliv Vaše představy. Monogramy, symboly na přání, laserové rytí... neváhejte nás kontaktovat!

Obvod náramku je max cca na 22-23cm, pokud potřebujete větší rozměr, uveďte jej do poznámky k objednávce. Náramek se dá stáhnout na jakkoliv malý rozměr.

Náramek obdržíte stylově zabalen včetně osobního poděkování...