zlatý náramek s perlou (Au 585/1000)

Ručně vyrobený náramek ze zlata ryzosti 585/1000, mušlička a perla

6 590 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: KC.0000
zlatý náramek s perlou (Au 585/1000)
vzor Au
Novinka

Detailní popis produktu

Ručně vyrobený náramek ze zlata ryzosti 585/1000. Šperk je vyroben pomocí tradičních zlatnických technik známých po staletí v kombinaci s moderními technologiemi v jedinečném, originálním a neopakovatelném designu. Důraz je kladen na precizní čisté zpracování.

Žluté 14K zlato, délka náramku 18,5cm plus zkracovací očko na 16,5cm, zapínání na karabinku. Mušlička cca 8x13mm plus ouška, přírodní perlička o průměru 3mm.

Hmotnost náramku 2,70 gramů

vyrobeno zlatníkem: Karel Čech

Šperk je dodáván v papírové šperkové krabičce. Pokud máte zájem o exkluzivní balení, to pravé najdete v sekci exkluzivní krabičky

Výrobek je opatřen odpovídající ryzostní značkou (pro stříbro "925", pro zlato "585" nebo "750"), výrobní značkou výrobce a státní puncovní značkou (výrobek podléhá nutnosti opatření státní puncovní značkou, pokud přesáhne váhu 3g u stříbra, resp. 0,5g u zlata)

______________________________________________________________________________________

Péče o šperky:

Aby zůstal šperk dlouho krásný, je potřeba o něj dobře pečovat. Šperky chraňte před chemickými látkami (krémy, parfémy, kosmetika). Čistěte čistou vodou a měkkým hadříkem (případně mýdlovou vodou), stříbro je možné čistit také specielním hadříkem na stříbro. Pozor na přírodní kameny, chemikálie je mohou poškodit. Uchovávejte v suchu a krabičce, případně šperkovnici - tak, aby šperky nebyly zbytečně vystavovány vlhku a světlu. Šperky nenoste při sportu, do sprchy, stejně tak nejsou vhodné na mytí nádobí či zahradničení (pokud se jedná o prsteny a náramky). Lidský pot může změnit povrchové vlastnosti kovů - i rhodiovaný šperk může při nevhodném zacházení časem tmavnout. Pokud se Vám nedaří šperk vyčistit pomocí vody, mýdla a hadříku, obraťe se na odborníky - ve zlatnictvích Vám šperky jistě odborně vyčistí.