zlatý prsten s diamanty (Au 585/1000, rytina)

Prsten s diamanty ze zlata Au 585/1000, certifikát na kameny

9 500 Kč
Dostupnost: na objednávku - odeslání do 2 týdnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.8.2024
Kód: KC.0008
zlatý prsten s diamanty (Au 585/1000, rytina)
KC.0008.3
Novinka

Detailní popis produktu

Ručně vyrobený prsten ze zlata o ryzosti 585/1000

Do prstenu je pod mikroskopem precizně a bezpečně vsazeno 10 diamantů o průměru 1,80mm a celkové hmotnosti 0,255ct. Na tyto diamanty je také vystaven certifikát pravosti od gemologa. Čistota diamantů je VS-SI1 s barva E-F, což je velmi pěkná kvalita.

hmotnost 1,60g, velikost č. 53,5, šířka prstene cca 2mm

vyrobili: Karel Čech (zlatnická práce), Marta Navrátilová (zasazení kamenů)

 

Šperk je dodáván v papírové šperkové krabičce. Pokud máte zájem o exkluzivní balení, to pravé najdete v sekci exkluzivní krabičky

Výrobek je opatřen odpovídající ryzostní značkou (pro stříbro "925", pro zlato "585" nebo "750"), výrobní značkou výrobce a státní puncovní značkou (výrobek podléhá nutnosti opatření státní puncovní značkou, pokud přesáhne váhu 3g u stříbra, resp. 0,5g u zlata)

______________________________________________________________________________________

Péče o šperky:

Aby zůstal šperk dlouho krásný, je potřeba o něj dobře pečovat. Šperky chraňte před chemickými látkami (krémy, parfémy, kosmetika). Čistěte čistou vodou a měkkým hadříkem (případně mýdlovou vodou), stříbro je možné čistit také specielním hadříkem na stříbro. Pozor na přírodní kameny, chemikálie je mohou poškodit. Uchovávejte v suchu a krabičce, případně šperkovnici - tak, aby šperky nebyly zbytečně vystavovány vlhku a světlu. Šperky nenoste při sportu, do sprchy, stejně tak nejsou vhodné na mytí nádobí či zahradničení (pokud se jedná o prsteny a náramky). Lidský pot může změnit povrchové vlastnosti kovů - i rhodiovaný šperk může při nevhodném zacházení časem tmavnout. Pokud se Vám nedaří šperk vyčistit pomocí vody, mýdla a hadříku, obraťte se na odborníky - ve zlatnictvích Vám šperky jistě odborně vyčistí.