zlatý prsten s moissanitem (Au 585/1000)

Exkluzivní zásnubní prsten z bílého zlata Au 585/1000 s centrálním moissanitem, Rhodiováno

8 000 Kč
Dostupnost: na objednávku - odeslání do 2 týdnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.8.2024
Kód: KC.0007
zlatý prsten s moissanitem (Au 585/1000)
KC.0007.1
Novinka

Detailní popis produktu

100% ručně vyrobený prsten ze zlata ryzosti 585/1000. Šperk je vyroben pomocí tradičních zlatnických technik známých po staletí v jedinečném, originálním a neopakovatelném designu. Důraz je kladen na precizní čisté zpracování, kámen/kameny jsou pečlivě a bezpečně zasazeny pod mikroskopem.

Prsten zdobí centrální kámen - nádherný třpytivý moissanit o průměru 5,50mm a hmotnosti 0,593ct, který byl ručně zasazen pod mikroskopem. Moissanity se používají jako nejdokonalejší napodobenina diamantů pro svou úžasnou brilanci (diamant v této velikosti by stál desítky tisíc korun)

hmotnost prstene 1,50g, velikost č. 51, rhodiováno

vyrobeno zlatníky: Karel Čech (zlatnická práce), Marta Navrátilová (zasazení kamene)

 

Šperk je dodáván v papírové šperkové krabičce. Pokud máte zájem o exkluzivní balení, to pravé najdete v sekci exkluzivní krabičky

Výrobek je opatřen odpovídající ryzostní značkou (pro stříbro "925", pro zlato "585" nebo "750"), výrobní značkou výrobce a státní puncovní značkou (výrobek podléhá nutnosti opatření státní puncovní značkou, pokud přesáhne váhu 3g u stříbra, resp. 0,5g u zlata)

______________________________________________________________________________________

Péče o šperky:

Aby zůstal šperk dlouho krásný, je potřeba o něj dobře pečovat. Šperky chraňte před chemickými látkami (krémy, parfémy, kosmetika). Čistěte čistou vodou a měkkým hadříkem (případně mýdlovou vodou), stříbro je možné čistit také specielním hadříkem na stříbro. Pozor na přírodní kameny, chemikálie je mohou poškodit. Uchovávejte v suchu a krabičce, případně šperkovnici - tak, aby šperky nebyly zbytečně vystavovány vlhku a světlu. Šperky nenoste při sportu, do sprchy, stejně tak nejsou vhodné na mytí nádobí či zahradničení (pokud se jedná o prsteny a náramky). Lidský pot může změnit povrchové vlastnosti kovů - i rhodiovaný šperk může při nevhodném zacházení časem tmavnout. Pokud se Vám nedaří šperk vyčistit pomocí vody, mýdla a hadříku, obraťte se na odborníky - ve zlatnictvích Vám šperky jistě odborně vyčistí.